Vakantiehuis met hottub, bubbelbad, sauna & veranda (1921)

De Verhuurder
Dit luxe vakantieverblijf voor 12 personen met 4 slaapkamers, 3 badkamers én wellness voorzieningen ligt op een unieke locatie vlakbij Alkmaar. Ontspan in de sauna of geniet van de grote tuin met hottub, veranda en verschillende terrassen. In de omgeving zijn verschillende steden en natuurgebieden te vinden die bijdragen aan het vakantiegevoel!
Het vakantieadres bestaat uit 2 ‘’appartementen’’ op de bovenverdieping, waarvan er één volledig zelfstandig is, met een badkamer en keuken. Het andere appartement heeft een losse badkamer, waarvan ook de gasten op de benedenverdieping gebruik kunnen maken. Beide appartementen beschikken over een 2-persoonsbed en een 2-persoons bedstede. Op de begane grond bevinden zich een ruime woonkamer en twee slaapkamers. In één van de slaapkamers bevindt zich een sauna en een aansluiting naar een badkamer. De tweede slaapkamer ligt direct naast de grote woonkamer.
De centrale verblijfsruimte op de begane grond heeft een open keuken. In deze gezellig ingerichte ruimte staat een lange eettafel met stoelen, een loungebank en televisie. Je kunt er met elkaar koken, eten en spelletjes spelen. De speksteenkachel zorgt voor een gezellige warmte. De keuken is voorzien van een keramische kookplaat, oven, magnetron, vaatwasser en koelkast met vriesvak. Vanuit de verblijfsruimte loop je zo de veranda in van waaruit je een prachtig uitzicht hebt op de tuin.
Bij dit vakantieverblijf ben je echt te gast, bij aankomst zijn de bedden opgemaakt en liggen de handdoeken klaar. Op aanvraag kan er een kinderbedje en kinderstoel worden bijgeplaatst. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en van de hottub in de tuin.
De bijzondere tuin in combinatie met de ruime comfortabele slaapkamers en wellness voorzieningen maken dit vakantieverblijf tot een unieke locatie voor uw familie of vriendenweekend. Door de aanwezige wellness voorzieningen geniet je ook tijdens de wintermaanden van een warm en sfeervol verblijf.
Er is een groot speelveld met o.a. een trampoline, schommels, glijbaan en doelen. Voor de kinderen is er volop ruimte rondom de accommodatie.
Beneden:
Slaapkamer 1: 1x 2-persoons boxspringbed
Badkamer met douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 2: 2 x 1-persoons boxspringbed
Los toilet
Boven:
Appartement 1: 1x 2-persoons boxspringbed + 1x 2-persoonsbedstee (1.60 x 2.00) + mogelijkheid om 1 extra bed bij te plaatsen.
Badkamer met douche, toilet en 2 wastafels
Appartement 2: 1x 2-persoonsbed + 1x 2-persoonsbedstee (1.60 x 2.00)
Op de overloop is een badkamer met douche, toilet en wastafel
Geert - Februari 2023 ‐ 11 volwassenen
Super accommodatie
Rick - Januari 2023 ‐ 11 volwassenen
Perfect huis voor onze groep, goeie faciliteiten en meer dan voldoende ruimte. Het bubbelbad en de sauna waren een welkom extraatje en hier is dan ook gretig gebruik van gemaakt. Alles was netjes schoon en de bedden waren bij aankomst netjes opgemaakt. Ook lag er een lekkere cake van de eigenaresse klaar voor ons bij aankomst. Eventuele vragen werden snel opgepakt door de bewoners. Al met al was het een top weekend.
Monique - December 2022 ‐ 6 volwassenen + 1 kind
Wij hebben genoten en is zeker voor herhaling vatbaar ! Verhuurders zijn zeer vriendelijk en staan vrijwel direct voor je klaar.
Joshua - November 2022 ‐ 9 volwassenen
Mooi en schoon verblijf! De verhuurders zijn erg sterk in communicatie en willen je echt een relax weekend geven!
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- School / Jeugdkamp
- Sportvereniging
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 3 Douches
- 4 Toiletten
- 3 Wastafels
- 2 Kinderbedjes
- 2 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Openhaard of houtkachel
- Keuken
- 4 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Oven
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Dekbedden
- Kussens
- Één of meerdere bedstedes
- Centrale verwarming
- Vloerverwarming
- Accommodatie + locatie geschikt als trouwlocatie
- Barbecue
Indoor recreatievoorzieningen
- Overdekte speelruimte
- Sjoelbak
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Voetbalveld
- Tafeltennistafel (buiten)
- Jeu de boules
- Trampoline
- Speeltoestellen
- Kinderen kunnen binnen een omheining spelen
- Kampvuurplaats
- Zandbak
- Overdekt terras
Extra faciliteiten
- Finse sauna
- Hottub
- Natuur zwemvijver
- Berging voor bijvoorbeeld fietsen
- Opladen elektrische fietsen
Mindervaliden
- Brede deuren
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Landelijk gelegen
- Buiten het centrum
- Nabij de zee
- Nabij een natuurgebied
- Langs een rivier / meer
- Je mag meehelpen op de boerderij
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
Natuur
Breng een bezoek aan de Schoorlse Duinen (30 minuten met de auto), voor een adembenemende wandeling door het Nederlandse duinlandschap, of pak de fiets en steek dit duingebied recht over om bij de zee uit te komen. Ten zuiden van het verblijf ligt de Beemster, bekend om haar strakke lijnen, uitgestrekte akkers en fietsvriendelijke landschap. Het landschap in de Beemster is een ongekend mooi agrarisch productielandschap met rijke cultuurhistorie en onderdeel van UNESCO werelderfgoedlijst.
Activiteiten
Op korte afstand van de accommodatie ligt een golfbaan om samen met de groep actief een balletje te slaan. De puzzelaars kunnen zich uitleven in één van de nabij gelegen escaprooms en een tour door de omgeving mag uiteraard niet ontbreken. De recreatieplas nabij de accommodatie leent zich voor een middagje zwemmen en de binnenstad van Heerhugowaard biedt diverse musea. Kortom, genoeg te doen voor alle leeftijden!
Steden en dorpen
Een bezoek aan Hoorn mag niet ontbreken. De historische binnenstad is niet alleen sfeervol, maar bruist ook met grote terrassen, smalle steegjes, de weekmarkt en het zicht op de haven. Op kortere afstand liggen Heerhugowaard en Alkmaar, waardoor alle voorzieningen binnen handbereik zijn. Bakkers, slagers, supermarkten, maar ook terrassen en restaurants liggen daarmee om de hoek.