Familiehuis met grote tuin en privé boomgaard (1885)
De Verhuurder
Dit vakantieadres bevindt zich slechts enkele kilometers over de Belgische grens, ter hoogte van Roosendaal en Antwerpen. Het vakantiehuis is vrij gelegen, midden tussen de weilanden, en beschikt over een flinke tuin met een eigen boomgaard. De voormalige boerderij is van de buitenzijde bijna identiek gebleven, maar van binnen volledig gemoderniseerd. Met een natuurgebied om de hoek kan menig natuurliefhebber zich hier goed vermaken!
De grote woonkamer met lounge en ontspanningshoek vangt veel licht uit de tuin en is een fijne plek om gezellig samen te komen. Er zijn verschillende spellen te vinden, waaronder een tafelvoetbal, pooltafel en speelhoek. Terwijl de volwassenen rustig bijpraten hoeven de kinderen zich dus niet te vervelen! In een separate ruimte is de open keuken met ovens, vaatwasser en inductiefornuis te vinden. Dineren kan aan de lange eettafels, gezellig met de hele groep.
Het vakantiehuis is voorzien van 8 slaapkamers, 4 badkamers en geschikt voor groepen tot 28 personen. De slaapkamers zijn voorzien van comfortabele bedden en voldoende opbergruimte, zodat de koffers niet in de weg staan.
In de tuin met boomgaard is het goed vertoeven. Hier is alle ruimte voor de kinderen om veilig te spelen. Je beschikt over verschillende picknicktafels en ligstoelen. Er zijn tevens een jeu de boules baan en grote zandbak (70m2) met speeltoestel en glijbaan aanwezig. Veel ruimte en vrijheid dus!
Slaapkamer 1: 1x 2-persoonsbed + 1x stapelbed
Slaapkamer 2: 2x 1-persoonsbed + 1x stapelbed
Slaapkamer 3: 1x 2-persoonsbed + 1x stapelbed
Badkamer 1: douche en wastafel
Badkamer 2: douche, bad en wastafel
2 losse toiletten
Boven:
Slaapkamer 4: 1x 2-persoonsbed + 4x 1-persoonsbed
Slaapkamer 5: 1x 2-persoonsbed + 1x 1-persoonsbed
Slaapkamer 6: 1x 2-persoonsbed + 2x 1-persoonsbed
Slaapkamer 7: 1x 1-persoonsbed
Slaapkamer 8: 1x 2-persoonsbed
Badkamer 3: douche, toilet en wastafel
Badkamer 4: douche, toilet en wastafel
Maurits J. - Januari 2023 ‐ 11 volwassenen + 8 kinderen
Een leuke locatie in een mooie omgeving. De gastvrouw was zeer vriendelijk, attent, en behulpzaam bij vragen. De speelgoedhoek is in de woonruimte, wat niet altijd handig is, maar een apart keuken - eetgedeelte was weer prima. Gescheiden slaapruimtes boven was prima wat ons betreft. Een hele grote afgesloten tuin is heel leuk (alleen zat het weer wat tegen). Kortom wij hebben genoten.
Reactie van de verhuurder
Cas - Januari 2023 ‐ 28 volwassenen
Mooie accommodatie goed voor elkaar.
Reactie van de verhuurder
Joeri - September 2022 ‐ 13 volwassenen + 15 kinderen
Wat heb hebben we genoten met z’n alle: 14 volw en 14 kinderen. Mooie en schone locatie en een mega Thuin. Voor de kids is het genoeg te doen.. speelgoed, trampoline, voetbal goals, spelcomputer, super!! We gaan hier zeker nog een keer naar toe.
Reactie van de verhuurder
Jolien - Mei 2022 ‐ 10 volwassenen + 1 kind
Een groot, fijn huis met voldoende ruimte binnen en buiten voor onze vriendengroep (12 personen). Genoten van de ruime tuin, leuk voor kinderen. Het huis was erg schoon bij aankomst. De communicatie vooraf was prettig.
Reactie van de verhuurder
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Sportvereniging
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
- School / Jeugdkamp
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 4 Douches
- 1 (Lig)baden
- 4 Toiletten
- 4 Wastafels
- 1 Kinderbedjes
- 1 Kinderstoelen
- 1 Kinderboxen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Keuken
- 4 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Combi-magnetron
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Dekbedden
- Kussens
- Centrale verwarming
- Vloerverwarming
- Barbecue
Indoor recreatievoorzieningen
- Overdekte speelruimte
- Pooltafel
- Tafelvoetbal
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Voetbalveld
- Jeu de boules
- Trampoline
- Speeltoestellen
- Kinderen kunnen binnen een omheining spelen
- Zandbak
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Landelijk gelegen
- Nabij een natuurgebied
Natuur
In het nabijgelegen natuurreservaat kun je urenlang je ogen uitkijken. Geniet van de pracht van het landschap van de Antwerpse Kempen. Je vindt er diverse soorten heide, bos, zandwegen, vennen en landbouwvelden, omringd door talloze bomen in zoveel kleuren groen. Te voet, te fiets of te paard, er zijn vele routes die je door dit moois leiden.
Activiteiten
In de omgeving is van alles te doen, van cultuur snuiven in een van de musea tot waterpret bij de zwembaden en genieten in de botanische tuin.
Dorpen en steden
Binnen 30 minuten ben je in de binnenstad van Antwerpen, waarbij je de haven echt een bezoekje zou moeten brengen. De Nederlandse steden Bergen op Zoom en Roosendaal zijn ook binnen handbereik, dit zijn leuke steden om te winkelen of lekker te genieten op een terrasje.